Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak atdy máte horoskopy na rok 2007:)

Beran (narození 21.3. až 20.4.)

Obecně by se dalo říci, že rok 2007 vám bude spíše nabízet možnosti a podporovat vaše snahy, než by vám házel klacky pod nohy.
Jupiter bude postupně v průběhu roku povzbuzovat chuť k rozmachu a k objevování nových horizontů ty z vás, kteří jsou narozeni 29. března až 20. dubna. Prvních 8 měsíců roku 2007 vám bude pomáhat Saturn udržovat dobrou výkonnost, podporovat zodpovědné a konstruktivní snahy. To se bude postupně týkat Beranů narozených 7. až 20. dubna. Váš pocit moci a vlivnosti může posilovat působení Pluta, toho mohou využít zejména ti, co se narodili 16.-19. dubna.
Od 21. února do 17. března na vás může předčasně zapůsobit jaro, Venuše bude totiž procházet vaším znamením a chuť naplnit svůj život láskou může být silnější než jindy. Jděte si přímo za tím, co máte rádi a co se vám líbí, nevyčkávejte, nenechte si uniknout příležitost udělat svůj život krásnější a příjemnější. Obzvlášť příznivé období pro rozvoj i stabilizací vztahů bude v druhém březnovém týdnu. Další příležitost pro vychutnávání příjemných stránek života bude od 5. června do 14. července a od 9. srpna do 8. října.
Vaši odvahu, bojovnost a akceschopnost bude podporovat planeta Mars od 15. května do 24. června. Možná si dejte pozor na to, abyste nejednali příliš razantně a bezohledně, aby vaše horká hlava někde nenarazila. Rizikové termíny, kdy byste měli být obzvlášť trpěliví a nic neriskovat, budou okolo13. ledna, 22. března, 13. května, 1. srpna a 3. a 21. září.
Slunce vstupuje do znamení Berana 21.3.2007 v 1hodinu 9 minut po půlnoci. Pokud máte narozeniny okolo 8.-11. dubna, může vás až do dalších narozenin čekat celkem úspěšný a plodný rok. Na prahu nové osmileté etapy se nacházíte, pokud jste se narodili okolo 17. dubna.

Býk (narození 21.4. až 21.5.)

V roce 2007 se budete muset v něčem poddat nebo přizpůsobit, přitom byste ale neměli zcela opustit vaše touhy a přání.
Na osoby narozené 8.-13. května bude v průběhu tohoto roku působit vliv Neptunu. Můžete mít plno pochybností a otázek, můžete mít pocit, že se vám vytrácí energie nebo že i když se o něco snažíte, výsledek se nedostavuje a vaše vůle se rozplývá. Nenechte si vnutit nějakou představu, nepouštějte se do ničeho, co je nejisté a v čem se musíte pouze spoléhat na štěstí. Můžete být o něco připraveni, nejen o iluze. Nesnažte se o žádné rázné nebo radikální řešení, nejlepší je nechat věci plynout a přitom neztratit pevnou půdu pod nohama. Jasné náznaky toho, čeho se můžete chytnout jako pomocného stébla, se dostaví s pomocí Saturnu na přelomu února a března a koncem června.
Od ledna do konce srpna bude Saturn vyžadovat důslednost a odolnost od Býků narozených 9.-21. května. K překážkám se stavte čelem, neuhýbejte před nepříjemnými úkoly, rozhodujte se s konečnou platností, abyste se nemuseli k problémům znovu vracet. Začátkem září přejde Saturn do znamení Panny a do konce roku bude postupně motivovat k houževnatosti a odolnosti ty z vás, co se narodili 20.-29. dubna.
Příjemné období můžete prožívat od 17. března do 12. dubna, ale neoddávejte se pouze konzumaci, snažte se dobrou pohodu a příjemnou atmosféru šířit kolem sebe a dodávejte radost a optimismus těm, co na ně probouzející se jaro ještě nedolehlo. Během srpna bude Venuše couvat, můžete si připomenout staré dobré časy, vraťte se svými partnery do míst, se kterými se vám pojí příjemné vzpomínky a snažte se je oživit.
 Slunce vstoupí do znamení Býka 20. dubna ve 13:08 letního času. Pokud máte narozeniny okolo 3. května, můžete v následujícím roce dobře využít své vyjadřovací a obchodní schopnosti, můžete být komunikativní a zvídaví. Pokud jste se narodili okolo 16. května, můžete očekávat významný rok vašeho života.

Blíženci (narození 22.5. až 21.6.)

Pro Blížence může mít rok 2007 mnoho různých podob, u někoho může přinést množství změn, pro jiného může znamenat stabilizaci a upevnění nastoupené cesty.
Pokud jste se narodili 8.-12. června, pak na vaše Slunce působí Neptun. Možná se vám otevírají nové možnosti, ale snažte se držet nějakého konceptu, pokud budete chtít okusit všechno, co se nabízí, může se vaše energie ještě více rozptýlit a bude těžké najít v životě nějaký pevný bod. Pokud jste se narodili 2.-9. června, pak možná vaši netrpělivost a chuť skoncovat s tím, co už vás nebaví, povzbuzuje kvadratura Uranu k nativnímu Slunci. Pokud potřebujete impuls k tomu, abyste se od něčeho osvobodili, je právě vhodná doba. Dejte jen pozor, abyste zbytečně a zbrkle nezbořili něco, co jste dlouho budovali.
Poslední čtyři měsíce roku 2007 odhalí zejména Blížencům narozeným 20.-29. května jasné meze toho, co si mohou dovolit a co ne. Možná budete muset svůj život praktičtěji uspořádat a vytvořit si režim, který budete dodržovat a který vám pomůže obstát i v náročnější situaci.
Díky rychlému pohybu Merkuru si můžete postupně vytvářet mozaiku různých pohledů a stále vstřebávat nové informace. V období, kdy bude Merkur couvat, což bude od 16. června do 10. července a od 12. října do 2. listopadu, byste měli zpomalit tempo a věnovat se spíše vstřebávání a uspořádávání poznatků, pomůže vám to udělat si víc jasno v tom, co potřebujete.
Slunce vstoupí do znamení Blíženců 21. května ve 12:13 letního času. Pokud jste se narodili okolo 11. června, pak následující rok velmi dobře využijte, měli byste mít dostatek odvahy i disciplíny k tomu něco realizovat. Pokud jste se narodili až 19. června, pak vaši čest a pravdivost testuje Pluto. Nepodlehněte nátlaku, nedělejte nic, co není opravdové a upřímné.

Rak (narození 22.6. až 22.7.)

V roce 2007 nebude vaše Slunce ve znamení Raka podléhat žádným dlouhodobě nepříznivým tlakům, to se ale nedá obecně říct o dalších planetách a důležitých prvcích v horoskopu, proto je potřeba v problematických situacích rozebrat horoskop přímo na míru dotyčné osobě.
Povzbudivě na vás může působit Uran, zejména lidé narození 3.-10. července mohou v tomto roce projevit svůj talent a svou jedinečnost, vystoupit z šedého davu a prosadit něco odvážného a novátorského.
Začátek roku od vás bude možná vyžadovat více práce a odpovědnosti, takže si můžete připadat jako stroj, který nemá čas rozvíjet svou duši. Na své pocity se budete moci lépe naladit při průchodu Venuše vodními znameními, což bude od 28. ledna do 21. února, od 8. května do 5. června to bude ideální doba pro prožívání lásky a rodinné pohody, a od 5. do 30. prosince, to už můžete být nejen citliví, ale také víc nedůtkliví.
Pokud budete plánovat nějakou poznávací cestu nebo studijní pobyt, pak byste si měli tyto akce naplánovat na červen a červenec. V tomto období budete nejvíc otevření k novým informacím a vše, s čím se setkáte, se vám vryje pod kůži i do paměti.
Léto začne vstupem Slunce do Raka letos 21.7. asi 8 minut po 20. hodině. Raci narození koncem června by v následujícím roce měli věnovat více pozornosti tomu, co v jejich životě chybí. Rodina i kariéra by měly mít stejně důležité místo.
Velmi zajímavý rok od července 2007 do července 2008 nejspíš čeká Raky narozené okolo 14. července, protože jejich narozeniny připadají na novoluní.
Koncem roku asi od 18. prosince může Jupiter v Kozorohu probouzet vaši nespokojenost s tím, čeho jste dosáhli ve své práci. Pokud se naskytne příležitost k určitému postupu a zvýšení náročnosti a odpovědnosti vaší práce, nebuďte pohodlní a přijměte možnost ověřit si, že to dokážete.

Lev (narození 23.7. až 22.8.)

Pro mnohé osoby narozené ve znamení Lva může být rok 2007 obdobím uskutečňování snů a realizace smělých vizí, u   někoho ale může rozpor mezi touhami a možnostmi způsobit nechuť do něčeho se pouštět a ztrátu vůle s něčím bojovat.Lekci Saturnu mohou během ledna až srpna jednou nebo i dvakrát zaznamenat Lvi narození 10.-23. srpna. Nemusíte být jmenováni zrovna v titulcích novin, abyste věděli, že prožíváte důležité období. Podstatné je, jak si momentálně věříte a co je pro vás osobně důležité. Pokud vám právě okolnosti nepřejí, věnujte se svým niterným otázkám a dejte přednost tomu, co je pro vás opravdu důležité. Saturn bude mít největší sílu v obrátkách, což bude okolo 19. dubna a 19. prosince.

Během roku 2007 bude Neptun zvyšovat touhy a probouzet naděje u osob narozených 10.-14. srpna. Nenechte se odradit tím, že ze svých plánů budete muset něco ubrat a že výsledek nebude tak ideální a velkolepý, jak jste si představovali. I tak to bude jistě stát za to.

Nezanedbávejte ani aktivní odpočinek, na hory se můžete vydat už během prvních dvou týdnů v lednu, můžete si užít i nějaké dobrodružství, jen nepřeceňte své síly a možnosti. Další zajímavé nebo cestovatelské aktivity si naplánujte od 15 května do 24. června, budete mít síly a energie na rozdávání, jen si dejte pozor na aroganci a netrpělivost.

Slunce letos vstoupí do Lva 23. července v 7 hodin ráno. Pokud jste se narodili okolo 2. srpna, bude vás v následujícím roce povzbuzovat Jupiter k rozmachu a optimismu. V případě, že jste se narodili okolo 13. nebo 21. srpna, pak doporučuji individuální vypracování ročního neboli Solárního horoskopu, pokud by toho na vás v souvislosti s působením Neptunu, respektive Saturnu, bylo příliš. Příjemné prožití roku po narozeninách může čekat Lvy narozené okolo 18. srpna.

Panna (narození 23.8. až 22.9.)

Na rok 2007 můžete mít velké a odvážné plány, ale teprve koncem roku bude jasné, co je možné a co je pro to potřeba obětovat.

Osoby narozené v období 4. -11. září se budou muset vypořádat se zneklidňujícím působením planety Uran. Pokud jste nespokojení se vším, na co se podíváte, je čas přestat naříkat a začít radikálně jednat. Pokud se stále podřizujete tomu, co je potřeba a děláte to, co od vás požadují jiní, ukažte jim i sami sobě, že je ve vás dostatek odvahy a talentu a že se dokážete postavit na vlastní nohy. Převraty a revoluce se mohou dotýkat různých oblastí života a na vás je, abyste čelili změnám s odhodláním a sebedůvěrou.

Jupiter ve znamení Střelce podporuje vaši ctižádost a náročnost, pro svůj osobní růst se nezdráhejte vypravit do světa nebo se pusťte do nějakého studia. Konkrétní výsledky vašeho snažení se mohou projevit až v druhé polovině prosince.

Od září bude znamením Panny procházet Saturn a bude postupně přecházet přes Slunce osob narozených v srpnu. Silnou konfrontaci s povinnostmi nebo nutností respektovat nějaký řád mohou prožít Panny narozené na přelomu srpna a září v období krátce před Vánocemi.

Podmínky pro fungování vaší mysli vytváří a ovlivňuje planeta Merkur, která během roku prochází mnoha krátkodobými konstelacemi. Tyto vlivy můžete postupně sledovat pomocí pravidelných týdenních horoskopů.

Slunce vstoupí do znamení Panny 23. srpna ve 14:09 letního času. Pro období narozenin můžeme spočítat roční Solární horoskop, který mapuje váš potenciál v následujícím roce. Pokud tedy máte narozeniny okolo 9. září, můžete zažít rok plný převratů a překvapení. Pokud jste se narodili 19. září, pak na vaše Slunce působí v kvadratuře Pluto a může docházet k náročným situacím v životě, které vás mají přivést na správnou cestu.

Váhy (narození 23.9. až 23.10.)

Co vám rok 2007 přinese, to záleží ve velké míře na vás a na vaší vůli. Po většinu roku na vás bude příznivě působit Jupiter, proto se snažte využívat příležitosti ke vzdělávání a celkovému růstu. Někdo se může vypravit i do ciziny, uplatňovat svůj umělecký nebo diplomatický talent. Na osoby narozené 11.-15. října působí velmi nenápadně Neptun. Můžete svůj život obohacovat duchovními zážitky, můžete být víc vnímaví k bolestem světa, nenechte zapadnout své zajímavé vize a inspirace.
V lednu bude Venuše procházet znamením Vodnáře, snažte se co nejvíc dostat do společnosti, podnikejte akce s kamarády, rozvíjejte přátelské vztahy, mohou vás hodně obohatit. Okolo 20. února může ve vztahu nastat nějaká krize, zejména pokud jeden druhému něco tajíte. Příležitost k vyjasnění situace nastane okolo 7. května. A okolo 6. listopadu se ukáže, zda jste problém opravdu vyřešili nebo zda se bude krize opakovat.
Příjemně můžete prožít i měsíc březen, budete mít téměř jasno v tom, co chcete a budete mít sílu za tím jít. Další krize může přijít začátkem dubna, kdy se mohou dostavit pochybnosti a pocit nezdaru. Koncem dubna už byste měli mít dost odvahy říct jasné slovo, i když ho někdo nerad uslyší. V listopadu bude Venuše ve Vahách, snažte se zpříjemnit život i těm, na které doléhá podzimní splín. Hezké věci můžete prožít i v prosinci, jen před Vánoci si toho na sebe neberte příliš.
Podzimní rovnodennost a začátek znamení Vah nastane 23. září v 11:52 letního času. Konstelace v době narozenin symbolicky předznamenávají i trendy následujícího roku, proto je dobré je sledovat. Lidé narození okolo 9. října by měli naplno využít podpory Jupitera a jít za svým cílem. Kdo se narodil okolo 13. října, pak by neměl usnout na vavřínech, věci se mohou zdát fajn, ale je potřeba víc myslet i na budoucnost. A dobře si važte toho, co máte. Osoby narozené okolo 20. října mohou v následujícím roce plně využívat svého vlivu, snažte se přispět k dobru celku, nemyslete jen na sebe.

Štír (narození 24.10. až 22.11.)

Pro Štíry může rok 2007 přinést mnoho otázek i odpovědí. Je důležité nepodlehnout iluzím a nenechat se zaskočit okolnostmi.
Neptunskou kvadraturu ke Slunci budou mít příležitost vychutnat nebo protrpět ti, co se narodili 10.-14. listopadu. Možná se neradi necháte do něčeho strkat, potřebujete dobývat svět na svou vlastní pěst, ale v této situaci je možná vhodnější vyčkat, jak se budou věci vyvíjet, a pak se svézt na tom, co vám nahrává. Hlavně nevěřte lákavým slibům a nechoďte do rizika, mohli byste hodně ztratit.
Z druhé strany vás kontroluje Saturn, zda jste neudělali nějakou chybu nebo zda jste nepodcenili skutečnost. Jeho kvadraturu pocítí v roce 2007 Štíři narození 10.-22. listopadu. Konflikt mezi přáními a možnostmi bude vrcholit okolo 28. února a 25. června. Týká se to nejvíc lidí narozených 12.-14. listopadu.
Cestu z napjatého ovzduší ukazuje Uran. Když už vám něco delší dobu nevyhovuje, můžete to klidně opustit a začít jinde a jinak. V roce 2007 mohou tuto mírnou, ale osvěžující výzvu Uranu přijmout Štíři narození přibližně 4.-10. listopadu.
V březnu bude Mars procházet znamením Vodnáře, nenechte se zbytečně rozčilovat planými řečmi a vyprovokovat nečekanými útoky. Nepříjemné konflikty a nárazy hrozí zejména okolo 22. března. Okolo 25. března šetřete síly, můžete se dopustit omylu nebo vynakládat energii na marné věci.
Začátkem září bude v obrátce planeta Pluto. Pokud něčemu podléháte, něco na vás tlačí nebo vás fascinuje, v této době bude čas se vzchopit a vzít své věci do svých rukou.
Těšte se na prosinec, můžete prožívat velmi pěkné období s někým blízkým, můžete být spokojenější i sami se sebou.
Slunce vstoupí do Štíra 23. října ve 21:16 letního času. Pokud jste se narodili koncem října, můžete díky své pevnosti a konstruktivnosti stabilizovat svůj život. Kdo se narodil okolo 4. listopadu, bude mít i příští rok dost bojovnosti k prosazení svého.

Střelec (narození (23.11. až 21.12.)

Pro pozitivní kroky ve svém životě využijte především prvních osm měsíců v roce 2007, kdy budou dobré podmínky pro stanovení dosažitelných cílů a správná rozhodnutí.
Jupiter bude postupně během roku přecházet přes Slunce osob narozených 30. listopadu až 21. prosince. Je to příležitost jednou za 12 let pro něco se opravdu nadchnout a začít to v životě realizovat. Můžete si víc věřit a žádné překážky vám nebudou připadat nepřekonatelné.
Trochu jiné zaměření by měly mít týdny, kdy bude Jupiter couvat, což bude od 6. dubna do 7. srpna. Zabývejte se především tím, co vám dává sílu a jaké jsou vaše vnitřní hodnoty. Nedělejte sami něco jiného, než hlásáte a uznáváte. Na netrpělivost, kterou byste mohli něco pokazit, si dejte pozor okolo 22. ledna, 11. května a 9. října. Nejlepší nadhled pro rozhodnutí můžete mít okolo 16. března a 6. května.
Střelci narození 18.-21. prosince prožívají v tomto roce tranzit Pluta přes Slunce. Možná se cítíte na vrcholu sil, možná si v něčem sáhnete i na dno. Podstatné ale je, co si z této lekce vezmete do budoucna a jak se dokážete změnit k lepšímu. Mimořádnou sílu bude mít Pluto v obrátce začátkem září. Pokud by toho na vás bylo moc, vyhledejte pomoc a podporu astrologa podle své volby. Okolo 11. prosince se s Plutem spojí Jupiter, i v tom nejtemnějším období by měla svitnout jasná naděje.
Slunce vstoupí do znamení Střelce 22. listopadu v 17:51 středoevropského času. Pokud jste se narodili koncem listopadu, budete muset v příštím roce prokázat pevnost a odolnost, možná budete muset ubrat ze svého rozletu, přizpůsobit se určitému řádu a respektovat možnosti, které máte. Kdo se narodil okolo 7. prosince, bude mít větší chuť od něčeho utéct nebo se proti něčemu vzbouřit, tak opatrně, ať nezboříte mosty, které se vám ještě mohou hodit.

Kozoroh (narození 22.12. až 20.1.)

Rokem 2007 byste mohli projít celkem bez úhony. Držte se svých zásad a jděte vždy k jádru věci, to jsou vaše silné stránky, na které se můžete spolehnout.
Venuše bude ve vašem znamení jen první 4 dny v roce, proto se snažte hned začátkem roku nastartovat pozitivní ladění k lidem okolo sebe, aby vám vlídná a laskavá tvář vydržela co nejdéle.
Od 16. ledna do 26. února bude vaším znamením procházet Mars. Snažte se sebrat víc odvahy a prosadit svá přání, i když jindy jste zvyklí spíš vyčkávat na vhodnou příležitost. S přímou podporou Marsu můžete počítat jednou za dva roky, tak toho využijte.
Pro studium a jiné intelektuální aktivity bude vhodný začátek a konec roku 2007. Dobré obchody můžete s pomocí Merkuru v Býku uzavírat v období od 27. dubna do 11. května. Systematickou, trpělivou a možná i nudnou práci dobře zvládnete v období od 19. srpna do 5. září, kdy bude Merkur v Panně.
Planeta Saturn pomáhá udržet řád a prověřuje vaši pevnost a odolnost, letos bude mít největší sílu v obrátkách okolo 19. dubna a 19. prosince. Začátkem září Saturn vstoupí do znamení Panny a bude vám pomáhat zvládat všechny těžkosti. Od září do prosince mohou s jeho podporou počítat všichni Kozorozi narození 21. 30. prosince.
Pokud jste se narodili okolo 2. ledna, můžete čekat v roce 2007 nějaké osvěžení, nebojte se vystoupit z řady a ukázat, co je ve vás nevšedního. Pokud máte narozeniny při novoluní 19. ledna, pak může rok 2007 začít novou důležitou etapu vašeho života.
Další vstup Slunce do Kozoroha bude 22. prosince 2007 v 7:09. Kdo má narozeniny 23.12., může se pustit do nějakého odvážného projektu a může s ním uspět, to se ale týká už roku 2008.

Vodnář (narození 21.1. až 20.2.)

Rok 2007 vám může něco odnést a něco přinést, mohou se rozplynout nějaké iluze nebo touhy, ale můžete najít něco, o co se budete moci doopravdy opřít.
Už 4. ledna zavítá do vašeho znamení Venuše. Bylo by škoda nevyrazit s přáteli na hory nebo častěji nenavštěvovat nějaké společenské a kulturní akce, protože nuda vám nesvědčí a je potřeba se jí zdálky vyhnout. Od 15. ledna do 3. února a od 27. února do 19. března si naplánujte učení a zkoušky, informace budete vstřebávat lehce ze vzduchu a co se nenaučíte, snadno vymyslíte.
V období od 26. února do 6. dubna můžete využít podporu planety Marsu. Může vám dělat radost pohyb nebo rychlá jízda, ale v období napjatých aspektů Marsu okolo 22. března zvyšte opatrnost, ať vás nezaskočí úraz nebo nehoda. Pozor si dávejte ještě okolo 1. srpna a 3. září.
S působením planety Neptunu se budou muset v roce 2007 vypořádat Vodnáři narození 7.-11. února. Pokud si připadáte ztraceni a nevíte kudy kam, držte se aspoň jedné jité věci, na kterou se můžete spolehnout a ostatní nechte plavat. Až se mlha rozpustí, budete moci lépe posoudit, kam jste se dostali. Možná se vám otevírají nové možnosti a nevíte, kterou z lákavých nabídek si vybrat. Držte se raději jistoty, snažte se být při zemi a neočekávejte skutky, které patří spíš do říše fantazie. Je snadné něčemu podlehnout a někam se nechat svést. Zdaleka se vyhýbejte alkoholu, drogám a jiným lákadlům, zde byste mohli být velmi nebezpečně ohroženi!
Aby bylo jasno, co je možné a kde jsou vaše hranice a kde máte nějaké závazky nebo povinnosti, k tomu přispívá Saturn. Během ledna až srpna bude procházet opozicí ke Slunci Vodnářů narozených 7.-18. února. Jeho tvrdost zaznamenáte zejména v době, kdy budete mít hlavu v oblacích víc, než je zdrávo.
Slunce vstupuje do znamení Vodnáře 20. ledna 2 minuty po poledni. Bude krátce po novoluní, takže ti, co mají narozeniny, mohou očekávat důležitý rok.

Ryby (narození 21.2. až 20.3.)

Rok 2007 pro vás nemusí být zcela jednoduchý, proto do něj vstupujte s pevnou vírou, že vše zvládnete, a s ochotou přijímat nové věci a situace.
Největší změny, zvraty a revoluce mohou potkat ty z vás, co se narodili 2.-9. března. Během roku 2007 přejde Uran přes vaše Slunce a může překopat váš život v mnoha oblastech. Dá se to říci i tak, že máte nejlepší příležitost změnit svou situaci sami. Pokud se budete držet zajetých kolejí, mohou vás události a děje překvapit nepřipravené a to není nic příjemného. Pokud se nacházíte v situaci, která vám neumožňuje seberealizaci a rozvoj, je na čase provést osobní vzpouru a vytvořit si potřebný prostor. Největší sílu bude mít Uran okolo 23. července a 24. listopadu, kdy se zastaví a změní směr.
Ryby narozené 17.-20. března budou podléhat vlivu Pluta. Ať se děje cokoli, buďte pravdiví a čestní, jen tak neztratíte úctu sami k sobě a všechny prožité útrapy vám do budoucna budou k dobru. Bude-li potřeba změnit přístup nebo odhalit pravou tvář, nesnažte se tomu vyhnout.
Lásku a chuť na příjemné věci přinese do vašeho života Venuše v období od 28. ledna do 21. února. okolo 9. a 20. února ale bude procházet problematickými aspekty, proto se vás může něco citlivěji dotknout.
Více aktivity a průbojnosti vám přinese vliv Marsu od 6. dubna do 15. května. Otužujte se, choďte plavat a pohybujte se v přírodě, to vám dodá nejvíc energie.
Slunce vstoupí do znamení Ryb 19. února ve 2:10 v noci. Pokud máte narozeniny 5. března, pak se můžete v následujícím roce osvobodit od všedních a nudných věcí, projevte svůj talent a nebojte se být sví. Pokud jste se narodili okolo 19. února, pak buďte připraveni zaujmout k životu zcela nový přístup, jinak může jít do tuhého. Pro jasnější přehled o tom, co můžete v dané situaci dělat, doporučuji individuální rozbor horoskopu.
  

 


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář